Укр
Укр Рус
Укр

1 905 785

УЧАСНИКІВ

Програма лояльності

Для постійних покупців

Знайти найближчу точку

У подяку за довіру ми впровадили програму лояльності для постійних покупців

Завітайте до найближчої фірмової точки «Наша Ряба», «М’ясомаркет», «Секрети Шефа» або «Döner Маркет»

Отримайте та зареєструйте картку постійного покупця

Зробіть покупку з карткою та отримайте перші бали

«Сімейний гаманець» у вашому телефоні

Google Play App Store
1

Як приєднатися

Отримайте картку постійного покупця в одній з фірмових точок ТМ «Наша Ряба», ТМ «М’ясомаркет», ТМ «Döner Маркет» або у гастростудії ТМ «Секрети Шефа»

2

Як збирати бали

1 грн = 1 бал

За кожну витрачену вами гривню ми нараховуємо на картку 1 бал. Протягом першого тижня кожного календарного місяця ми переводимо бали, зароблені вами за попередній місяць, у бонусні гривні, які ви можете використовувати для нових покупок курячої продукції та бакалії ТМ "Наша Ряба" та ТМ "Секрети Шефа"

3

Як витрачати бонусні гривні

Бонусні гривні ви можете використати для наступних покупок курячої продукції та бакалії ТМ «Наша Ряба» та ТМ «Секрети Шефа» у фірмових точках продажу ТМ «Наша Ряба», ТМ "М'ясомаркет" та гастростудії ТМ "Секрети Шефа", і оплачувати ними повну суму чеку або її частину

Популярні питання

Як стати учасником програми «Сімейний гаманець»?

Учасником програми лояльності може стати будь-який повнолітній громадянин України. Для участі необхідно отримати у продавця торгової точки «Наша Ряба», «М'ясомаркет», «Döner Маркет» або гастростудії ТМ «Секрети Шефа» картку постійного покупця. Зареєструйте картку одним із способів: заповніть паперову анкету та покладіть її до спеціальної скриньки у точці продажу, або відправте SMS-повідомлення на короткий номер 8101* із 13 цифрами штрих-коду/номеру картки, або заповніть електрону анкету у своєму Особистому кабінет на сайті чи в мобільному додатку програми лояльності. Також можете отримати електрону картку в мобільному додатку або на сайті "Сімейний гаманець" чи за допомогою відправки зі свого мобільного номеру телефону цифри 1 на короткий номер 8101. Активуйте картку, зробивши першу покупку з її використанням.

* Відправлення SMS-повідомлення для абонентів національних GSM операторів є безкоштовним. Тільки для повнолітніх.

Як перевірити стан свого бонусного рахунку?

Кількість накопичених вами балів та бонусних гривень вказується у товарному чеку кожного разу, коли ви робите покупку у фірмовій точці продажу з використанням картки програми лояльності. Крім того, ви можете перевірити баланс балів і бонусних гривень, а також історію нарахування і списання бонусів, у своєму Особистому кабінеті на сайті чи мобільному додатку програми лояльності «Сімейний гаманець».

Коли можна почати використовувати нараховані бонусні гривні?

Для можливості використання бонусних гривень на покупки, ваша картка має бути зареєстрована. Ви можете почати використовувати нараховані бонуси для покупок, щойно бали будуть переведені в бонусні гривні на початку нового календарного місяця. Накопичені бонусні гривні призначені лише для розрахування при покупці курячої продукції та бакалії ТМ «Наша Ряба» та ТМ «Секрети Шефа» у фірмових точках продажу ТМ «Наша Ряба», ТМ «М'ясомаркет», ТМ «Döner Маркет» та гастростудії ТМ «Секрети Шефа», виплата бонусів готівкою умовами програми лояльності не передбачена.

Що робити, якщо картка «Сімейний гаманець» втрачена або пошкоджена?

У випадку втрати чи пошкодження картки постійного покупця рекомендуємо заблокувати картку для того, щоби ніхто не зміг нею скористатися. Для цього зателефонуйте на гарячу лінію за телефоном 0 800 500 001. Отримайте нову картку у продавця фірмової точки продажу ТМ «Наша Ряба», «М'ясомаркет», «Döner Маркет» або гастростудії ТМ «Секрети Шефа» й зареєструйте її, зателефонувавши на гарячу лінію. Усі накопичені бали й бонусні гривні зберігаються в системі програми лояльності та будуть перенесені на нову картку.

Фірмові точки Наша Ряба, М'ясомаркет, Döner Маркет та Секрети Шефа

Введіть адресу або місто

Navigation